Donut Bakery

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Nutty Apps
Bu kaliteli oyuna hemen sahip olmak için sadece indir butonuna basmanız yeterli.

Çocukların daha bilgili olmasını sağlayacak olan bu mükemmel oyun onlara donut nasıl yapılır öğretecek. Tatlı çörekler yapmayı öğrenen çocuklar bu sayede mutfakla aralarını düzeltecekler. Her yönden faydalı olan bu mükemmel oyun çocukların zamanı hem eğlenceli hem de hızlı bir şekilde geçirmesini sağlayacak. Bu yönden anne ve babaların içini rahatlatan oyun çocukların aradığı ve istediği pek çok özelliğe de birden sahip. 

 Çocuklar yaptıkları çöreklerin içinde ne olduğunu bu oyun sayesinde öğrenecekler. Şeker , süt, yumurta ve un gibi malzemelerin bulunduğu bu oyun çocukların çok daha bilgili ve bilinçli olmasını sağlayacak. Her yönden çocukları içine çeken bu oyun onlara yepyeni bir bakış açısı kazandıracak. Eğlenceli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu oyunda yok yok. 

 Çocukların mutfak ile aralarının düzelmesini sağlayacak olan bu oyun sayesinde sizler de onun gelişimine katkıda bulunacak ve okul öncesi dönemde arkadaşlarından ileri bir seviyede olacaktır. Siz de bu konuda onun gelişimine destek olmak ve okul hayatının başarılı bir biçimde devam etmesini istiyorsanız bu oyun sizin için doğru bir tercih olacaktır. Şimdi tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indir butonuna basın ve çocuğunuzun gelişimi için faydalı olacak olan bu oyuna hemen sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Donut Bakery indir